Apie mus

MŪSŲ ISTORIJA – Gastro esmė

Vieną dieną vaikštinėdami po miestą nustebome, kiek daug naujų restoranų per pastarąjį mėnesį  jame išdygo ir netrukome suvokti, kad neturime laiko net pusei jų išbandyti, o dar mažiau laiko -suprasti jų indėlį į tvarumą.

Kas būtų, jeigu būtent tai ir galėtume padaryti – aplankyti juos visus? Pradžioje visi manė, kad pakvaišome bandydami visa tai sutalpinti į vieną vakarą, bet savo nauja idėja užkrėsti mums pavyko net 25 vietas ir 2016-ųjų vasarį Vilniuje sėkmingai įvyko pirmasis Gastro renginys.

Vietoj valandos sėdėjimo prie stalo valgant užkandžius be informacijos apie jų kilmę ir pagaminimą, čia vyko keliavimas iš vienos vietos į kitą ragauti dar vienų Gastro vaišių, patirti naujus potyrius ir įgyti žinių. Pirmajame socialiniame renginyje žmonės sėdėjo prie vieno stalo su nepažįstamaisiais, dalinosi patirtimis ir diskutavo, mezgė naujas draugystes. Tais pačiais metais įvyko ir Kaunas Gastro bei Klaipėda Gastro, kuriuose sudalyvavo po daugiau negu 2000 žmonių!

KĄ MES DAROME

Be šių socialinių renginių kūrimo mes pristatome naujausias į bendruomenę nukreiptas tvarumo vertybes. Jaučiamės įsipareigoję tvarumo idėjoms, todėl siekiame suprasti ir prekybos vietų (restoranų, kavinių) indėlį šioje srityje. Savo renginiuose prašome dalyvaujančių partnerių ir prekybos vietų naudoti kiek galima daugiau vietinės gamybos ir ekologinių produktus. Tai – tik vienas iš būdų, kaip kartu galime rodyti skaidrumą.

Sveikas maistas ir jokių maisto atliekų – tai pagrindinis mūsų renginių tikslas. Jo link daug dirbame ne tik profesinėje srityje, bet ir asmeninėje.

MŪSŲ KOMANDA

Įsivaizduokite grupę įvairiataučių profesionalų, turinčių platų spektrą žinių ir patirties skirtingose srityse – tokia yra mūsų komanda. Komandoje turime žmonių su patirtimi projektų valdyme, programavime, apgyvendinimo pramonėje, komunikacijoje, inžinerijoje ir kitur.

Kartu dirbame, kad sugriautume daug neaiškumų sukeliantį tvarumo – kas jis yra ir koks turėtų būti –  mitą.

Norėtumėte prisidėti? Susisiekite su mumis ir prisijunkite prie komandos.

MŪSŲ RENGINIAI SUKURTI REMIANTIS ŠIAIS TRIMIS ASPEKTAIS

Ekonominis

Kai kalbama apie ekonominį tvarumą, svarbūs yra du pagrindiniai aspektai – veiksmingumas ir atsakomybė tiek sau, tiek kitiems, pvz. investicijų grąža, didėjimas, pelno dalijimasis ir veiklos rezultatai.

Mes užtikriname, kad visa tai būtų įtraukta: stengiamės sumažinti jūsų išlaidas ir tuo pat metu išlaikyti ekologiškumą.

APLINKOSAUGINIS

Rūpinimasis planeta – tai ne tik su iškastiniu kuru susijusių emisijų mažinimas ir atliekų perdirbimas.

Su renginiais susiję produktai ir paslaugos apima plačią sąvoką, dėl kurių mes esame smarkiai įsipareigoję šiai ir ateinančioms kartoms, ir tai yra viena iš mūsų prioritetinių siekiamybių.

Socialinis

Vietos bendruomenės, darbuotojų prekyvietėse ir tiekėjų matomumas ir sąveika yra socialinio tvarumo dalis.

Jūsų ir Jūsų prekyvietės demonstravimas socialinėje medijoje žmonių susibūrimai, „dūzgių” organizavimas yra tai ką mes darome.

(Jeigu Jūs atpažįstate tris ramsčius, nurodytus aukščiau, tai yra todėl, kad mes jais dalinamės su mūsų  konsultavimo įstaiga Sustainable Vilnius.  Jeigu norite individualizuoto tvaraus renginio savame mieste, susisiekite su mumis.)