Bendradarbiai

MITYBA

Daina Rasutis

Daina Rasutis

Daina is studying Nutrition Therapy in Denver, Colorado. She is interested in holistic living and the power of food to support the health of our bodies and our planet. Check out her insta and read her stories on our blog.

RINKODARA & KOMUNIKACIJA

Viktorija Štarevičiūtė

Viktorija yra svarbi komandos dalis; be to, kad dirba kaip rinkodaros vadovė, ji nuolat prisideda savo išradingomis idėjomis. Viktorija taip pat yra mūsų tinklaraščio bendraautorė.

KOMUNIKACIJA

Viktorija Karpavičiūtė 350

Viktorija Karpavičiūtė

Gamtos mylėtoja, besistengianti gyventi kuo tvariau ir savo pavyzdžiu įkvėpti aplinkinius daryti teigiamus pokyčius. ,,Zero waste“ filosofijos propaguotoja, šokanti Lindy Hop’ą ir rašanti straipsnius mūsų tinklaraščiui.

KOMUNIKACIJA

Hannah Micuta

Hannah Micuta

An undergraduate student of Global Sustainable Development with passion for Zero Food Waste. Across the world, individuals want to foster sustainable development, yet many are faced with a lack of options. Hannah acknowledges the need for holistic sustainable development; looking at areas of social and economic sustainability in addition to environmental concerns.

KOMUNIKACIJA

Viktorija Lankauskaitė

Studentė, visada pasiruošusi bet kokiems iššūkiams, nepraleidžianti progos įgyti naudingos patirties, smagiai praleisti laiką ir išmokti šį bei tą naujo. Komunikacija, rašymas, vizualieji menai, istorija ir kitos susijusios sritys yra jos domėjimosi objektai. Kadangi visų sričių atstovai valgo, ji domisi ir maistu, ir niekuomet neatsisakytų gardaus patiekalo.

KOMUNIKACIJA

Dalia Bazelytė

Keliautoja, besižavinti skilrtingomis kultūromis ir, žinoma, puikiu maistu. Dalia gerai žino, kas dedasi restorano užkulisiuose ir kaip gimsta ypatingi patiekalai.

KOMUNIKACIJA

Gerda Žemaitytė 

Grafikė ir fotografė.
Myli keliones po nepaprastas
vietas, kuriose atranda įkvėpimo
ir idėjų.

BLOGAS

Greta Gumuliauskytė

Prancūzišką kultūrą Vilniuje skleidžianti maisto ir kelionių tinklaraštininkė. Fotografijos, žurnalistikos, gastronomijos ir gyvenimo mylėtoja. Pametusi galvą dėl Paryžiaus ir mažų kasdienybės stebuklų.

BLOGAS

Rūta Račaitė

Mitybos, gastronomijos ir geros savijautos mylėtoja su aistra fotografijai ir maisto stiliui. Dirba maisto rinkodaros srityje, kuria tinklaraštį apie subalansuotą ir skanų gyvenimą.