You are currently viewing Buongiorno Trattoria

Buongiorno Trattoria

Buongiorno Trattoria

Pati Kauno centro širdis. Kad ir kur pažvelgsi – visur restoranai. Kad išsiskirtų ir palaikytų klientų srautą, restoranas turi sunkiai ir kantriai dirbti. Panašu, kad Buongiorno Trattoria su tuo problemų nelabai turi.

Kas kažkada seniai buvo tik mažytė itališkų produktų krautuvėlė, vieta, atidaryta pačiame ekonominės krizės įkarštyje, dabar yra žinomas ir nepakeičiamas restoranas, galintis pasiūlyti geriausius Italijos skonius.

Vieta, kur norisi sugrįžti

Dabar jau restorano šeimininkai, iš pradžių, 2003 – aisiais, pradėjo suktis šiame versle kaip itališkų produktų tiekėjai kitiems restoranams. 2009 – aisiais, norėdami klientus pasiekti greičiau, jie atidarė mažą parduotuvėlę. Tačiau žmones reikėjo ir pamokyti, parodyti, ką daryti su vienu ar kitu produktu, todėl 2010 – aisiais duris atvėrė Buongiorno Taverna. Vieta buvo neįtikėtinai sėkminga, tačiau neužtektinai didelė, todėl po kelių mėnesių visi buvo pakviesti į Buongiorno Trattoria S. Daukanto gatvėje.

Buongiorno Trattoria gyvuoja jau septynerius metus, dėl to tapo miela vieta, į kurią daugelis žmonių vis nori grįžti. “Yra klientų, kurie grįžta kiekvieną savaitę, tačiau yra ir tokių, kurie grįžta rečiau, tik kelis kartus per metus, bet vis sugrįžta visus tuos septynerius metus“ , – sako restoranui vadovaujantis Eimantas, perėmęs pareigas iš tėvo.

Tik kokybiškiausi ingredientai

Itališka virtuvė yra žymi savo kokybe. Tai ir puoselėja Buongiorno Trattoria, nors ir ne visi produktai atkeliauja iš Italijos. Kai kurie sūriai pasieka restoraną iš Prancūzijos, kai kurie kiti produktai yra vietiniai, tačiau tik todėl, kad gali išlaikyti kokybę. „Ne visi pagrindiniai patiekalai yra itališki, kai kurie jų primena Viduržemio Jūros virtuvę, tačiau mums svarbiausia geros kokybės produktai“, – sako Eimantas.

Meniu sunku pakeisti, nes žmonės jau priprato prie tam tikrų patiekalų ir jų tikrai pasigestų. Pasak Eimanto, kiti patiekalai yra ruošiami nepaisant sezono, tokie kaip picos ar makaronai su vytinta mėsa, sūriais ir įvairiais padažais, todėl jie ir nekinta. Tačiau meniu papildomas keliais naujais patiekalais, priklausomai nuo sezono, kad ir lankytojams nenusibostų.

Kauno restoranai

Eimantas džiaugiasi, kad mieste atsidaro naujų, įdomių restoranų, kurie gali nustebinti savo lankytojus naujais skoniais ir gera kokybe. „Kaune dabar yra daug daugiau vietų nei anksčiau, kur galima skaniai pavalgyti ir gerai praleisti vakarą, ir tai tikrai džiugina“, – sako jis.

 Kaunas Gastro

Buongiorno Trattoria Kaunas Gastro dalyvaus pirmą kartą, tačiau nekantrauja imtis darbo ir būti šio renginio dalimi. Eimantas mato renginį kaip puikią galimybę patyrinėti tiek miestą, tiek jo gastronomiją, todėl gaila būtų praleisti tokią progą.