You are currently viewing Casa della pasta

Casa della pasta

Casa della pasta

Šviežiai renovuotas Laisvės alėjos kampelis. Kairėje – Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios didybė,  dešinėje – nesibaigianti eilė medžių ir ramiai pro šalį keliaujantys žmonės. Tokie vaizdai pasitinka prieš atidarant vieno smėlio spalvos pastato duris, prieš įžengiant į makaronų namus. Kaune dar tik metus esantis restoranas jau užsitikrino savo įvaizdį ir yra viena ryškesnių miesto vietų.

Paprasti itališki patiekalai

Restorano savininkas Fabio yra iš Italijos. Dirbęs italų restoranuose Londone, surinktą patirtį jis atsivežė į Lietuvą, kad sukurtų restoraną, kuriuo galėtų didžiuotis. Padedamas dar vieno šefo iš Italijos, Gennarro, jis daro būtent tai.

Kartu jie sudarė meniu, kuris yra nesudėtingas, bet patrauklus ir turintis ką pasiūlyti. Meniu dažnai nesikeičia. Yra pagrindinis patiekalų sąrašas, kuris papildomas naujais patiekalais. Patys patiekalai yra paprasti ir leidžia mėgautis skoniais, kurie vienas kito neužgožia.

Fabio taip pat labia didžiuojasi restorane gaminama pica, nes naudoja miltus, kurie vežami tiesiai iš Italijos ir, pasak šefo Gennarro, skirtumas yra didžiulis. “Picos gamyba yra sudėtingas dalykas. Atrodo paprasta, bet iš tikrųjų taip nėra. Neužtenka tik sumaišyti miltus ir vandenį ir tikėtis stebuklo. Yra daug daugiau svarbių sąlygų, todėl Itališki miltai Itališkai picai labai svarbūs”, – sako jis.

Laukiami visi

Šalia nuostabių patiekalų, restoranas yra jaukus, šiltas ir estetiškas. Šviesi, didelė erdvė tik prisideda prie geros nuotaikos vakarienės metu. Restoranas orientuojasi į šeimas, bet būtent todėl, dėl įvairovės, turi daug ką pasiūlyti ir platesnei publikai.  Staliukus užima ir jaunimas, ir verslininkai, arba tiesiog žmonės, kurie mėgsta skaniai pavalgyti.

Jų filosofija

Casa Della Pasta tikrai džiaugiasi būdami Kaune. Restoranas yra populiarus ir tai nestebina. Jie netrumpina darbo valandų, švenčių metu neužsidaro, net kai užsidaro kiti restoranai. “Kauniečiai žino, kad mūsų restoranas visada dirba, net per šventes, ir kad jie visada gali čia pavalgyti”, – sako Fabio. Taip pat papildo, kad labia džiaugiasi dabartine savo komanda. “Kad ir kokių sunkumų buvo, dabar jų nebėra”, – sako jis.

Taip pat, panašu, kad Fabio nesiruošia sustoti. Restorane atsidarys atskira baro erdvė ir neslepiami planai plėstis, kai tik bus palankus laikas ir atsiras tinkama vieta.

Kaunas Gastro

Casa Della Pasta dalyvaus Kaunas Gastro pirmą kartą ir mato tai kaip puikią patirtį tiek sau, tiek miestui. Dabar komanda skiria visas pastangas pasiruošimui ir džiaugiasi galėdama būti šio renginio dalimi. Tiesa, neatskleidžia, ką dės ant stalo tą ypatingą vakarą, tad teks palaukti ir išsiaiškinti patiems.