Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kaunas Gastro 2017

October 12, 2017 @ 16:00 CEST - 23:00 CEST UTC+2

€26,5

Kaip tai veikia – svečiams

Kaunas Gastro 2017 truputį skirsis nuo praėjusių metų renginio. Šiais metais Kaunas Gastro bus dviejų dienų renginys, kuris prasidės trečiadienį, spalio 11 d, ir tęsis ketvirtadienį, spalio 12 d.

Trečiadienį, Rotušės aikštėje, dalyviai turės progą susipažinti su šefais, gaminsiančiais patiekalus ir pamatyti jų gaminius. Vakaras skirtas profesionalams, tačiau yra atviras ir bilietų turėtojams. Tikslus renginio laikas bus paskelbtas vėliau.

Pagrindinis renginys prasidės restorams / patisseries atvėrus savo duris ketvirtadienį, spalio 12 d. Daugiau informacijos apie maršrutus.

Jei norite dalyvauti Kaunas Gastro 2017, pirmiausia turite pasirinkti tarp dviejų skirtingų maršrutų: Food route YELLOW ir RED. Maršrutai sudaryti taip, kad galėtumėte mėgautis kuo įvaresnėmis miesto gastro vietomis. Visas skirtingų spalvų maršrutų vietas žiūrėkite žemėlapyje.

Abu maršrutai turi po mažiausiai 6 vietas, kurias galėsite aplankyti ketvirtadienį, tačiau viena vieta yra tik viename maršrute. Jeigu planuojate eiti dviese ar daugiau, pasirinkite tos pačios spalvos maršrutą, kad galėtumėte lankytis tose pačiose vietose. Lankytis galima tik savo pasirinktos spalvos maršruto restoranuose / patisserie.

Svarbu: Gėrimai restoranuose nėra įskaičiuoti į bilieto kainą, nebent restoranas / patisseries renginio metu informuotų kitaip.

Jeigu esate kam nors alergiški, informuokite restoraną / patisserie vos atėję, tačiau mes negalime garantuoti, kad restoranai / patisseries galės išpildyti visus reikalavimus.

Pasirinkite savo maršrutą čia.

Sekite naujienas užsiprenumeruodami mūsų naujienlaiškį!!

 

Kaip tai veikia – restoranams

Restoranams / patisserie nėra jokio dalyvavimo mokesčio. Viskas, ko reikia tai, kad vieta būtų atvira renginio metu ir leistų ragauti savo ypatingą patiekalą svečiams su renginio bilietu. Geriausia, jei naudojami vietiniai produktai.
Renginys yra puikus būdas reklamuoti savo restoraną / patisserie tik už dalį įprastos reklamos kainos.
Kartu restorane apsilanko ir daug naujų klientų.
Susisiekite su mumis čia jei norite dalyvauti arba turite klausimų.

 

Maisto bankas

Aukojimas labdarai ir rūpinimasis kitais žmonėmis yra dalis mūsų organizacijos gyvavimo filosofijos. Šiame renginyje mes taip pat bendradarbiaujame su Maisto banku, norėdami pabrėžti maisto išmetimo problemą.
Nuo kiekvieno parduoto bilieto, 1 € atitenka Maisto bankui.
Daugiau apie juos skaitykite čia.

Details

Date:
October 12, 2017
Time:
16:00 CEST - 23:00 CEST UTC+2
Cost:
€26,5
Event Category:

Venue

Kaunas
Kaunas, Lithuania + Google Map

Organiser

Sustainable Gastro
Email
events@sustainablegastro.com
View Organiser Website