You are currently viewing Hop Doc

Hop Doc

Hop Doc

Žodis “restoranas” sukuria tam tikrą vaizdą mūsų galvose. Baltos staltiesės, žvakės, prabangūs įrankiai, elegantiškas aptarnaujantis personalas, pildantis visus mūsų norus. Gražu, tiesa? Vienas restoranas Kaune laužo standartus ir šių dalykų atsisako, tačiau tai yra jų stiprybė.

Hop Doc yra pilnas paprastumo, kuris leidžia atsipalaiduoti ir pamiršti taisykles, rėmus ir tam tikrus lūkesčius. Galų gale, tai vieta pavalgyti. Geras maistas yra svarbiausias kiekvieno restorano aspektas ir Hop Doc tai puikiai sekasi. Šalia to, galima rinktis iš didžiulio alaus asortimento, tad tokia kombinacija yra svariausia priežastis vis grįžti ir grįžti į šią vietą

Atpalaiduojanti atmosfera

Mėsainis. Butelis alaus. Atrodo, geras laiko leidimas turi turėti kažkokias ribas, tačiau Hop Doc vis stebina. Žmonės čia ateina ne tik pavakarieniauti – jie ateina atsipalaiduoti, pasimėgauti vienas kito kompanija, todėl aptarnaujantis personalas yra tik ten, kur jo labiausiai reikia. “Ši vieta skirta žmonėms atsipalaiduoti. Ateiti po darbų, atsisėsti ir pamiršti dienos rūpesčius, kartu besimėgaujant aukštos kokybės maistu”, – sako Mindaugas, restorano vadybininkas.

Ypatingos pastangos

Rami ir atsipalaidavusi restorano salė neatspindi virtuvės. Restoranas yra restoranas ir Hop Doc sunkiai dirba ir ypač stengiasi, kad klientai būtų laimingi. Aukštos kokybės maistas yra prioritetas numeris vienas. Naminis, čia pat plakamas majonezas, pačių verdami padažai ir malama mėsa yra tai, kas paverčia jų mėsainius ypatingais. Ir tai tinka ne tik mėsainiams, taip pat stengiamasi ir dėl kitų patiekalų.

“Tai, kad mūsų restoranas yra truputį kitoks nei kiti, nereiškia, kad nukenčia ir kokybė”, – sako Mindaugas, ir priduria, kad būtent laisvas restorano stilius leidžia ramiau žiūrėti į darbą virtuvėje ir pateikti geriausią rezultatą klientui. Nors, kad galėtum laužyti taisykles, pirma reikia jas žinoti. Aptarnaujantis personalas išmano savo darbą, žino apie maistą, kurį tiekia svečiams ir iš net 100 restorane esančių alaus rūšių gali pasiūlyti keletą, kurie dera prie vieno ar kito patiekalo.

Tyrinėtojams

Svečiai, įeinantys pro restorano duris, yra ne bet kokia Kauno publika. Hop Doc yra šiek tiek užsislėpęs Senamiestyje, todėl norintys gardaus mėsainio turi žinoti, kur eina. Tačiau ypatingas maistas reikalauja ir ypatingų lankytojų, todėl tokios vietos verta paieškoti.

Hop Doc gamina žmonėms, kuriems rūpi maisto kokybė, ir kurie žino, ko nori. Restorano svečiai, Mindaugo žodžiais, yra tokie kurie ieško kažkokios nišos, o kadangi Hop Doc ir yra nišinis restoranas, jie pataiko būtent ten. Ir dar gauna skanaus maisto.

Socialinė darna

Pastangos skiriamos maisto ruošimui jau įrodo, kaip Hop Doc rūpinasi tuo, ką daro. Tačiau jiems rūpi ne tik tai, ką padeda ant stalo, bet ir tai, ką palieka po savęs. Jie, be jokios abejonės, rūšiuoja, stengiasi išmesti kuo mažiau maisto. Taip pat turi pasirašę sutartį su kompanija, kuri išveža naudotą aliejų.

Mindaugas patvirtina bandęs bendradarbiauti su vietiniais ūkininkais, tačiau nenoriai praneša, kad sunkumų iškyla. Kadangi restorano meniu keičiasi du kartus per metus, ypač svarbus pastovus vienodų produktų tiekimas, o tik maža dalis ūkinininkų gali tą pažadėti, todėl jis renkasi įsitvirtinusius didmeninius tiekėjus, kurie nenusileidžia kokybe.

Kaunas Gastro

Mindaugas apibūdina praeitų metų patirtį, kaip pamokančią, edukacinę. Tiek restoranui, tiek lankytojams. Jam patinka galimybė apsilankyti daugybėje restoranų vienu metu, nes galima daug ką atrasti, įprastą vakarą tiek restoranų tikrai nebūtų galima aplankyti. Taip pat prižada, kad ir apsilankiusiųjų Hop Doc lauks atradimai, todėl šiemet jį praleisti nevalia.