You are currently viewing Išsivirėte per daug košės? Iškepkite ir blynus!

Išsivirėte per daug košės? Iškepkite ir blynus!

Galbūt tai žvarbus, lietingas rytas. Ar sporto klubo diena. O gal tiesiog mėgstate valgyti šį maloniai šiltą ir sveiką patiekalą pusryčiams?

Neabejotinai lygiai taip pat turbūt atpažįstate situaciją, kuomet paaiškėja, kad “akys buvo didesnės už pilvą” ir košės išsivirėte… gerokai per daug. Vėl!

Gal tai dar miegančios akys,  gal ne iki galo kontroliuojamos rankos, kurios vis šliūkšteli kiek daugiau, negu reikėtų, o gal tiesiog didžiulis alkis sutrikdo tinkamą skaičiavimą, bet faktas kaip blynas – taip bent kartą yra nutikę visiems.

Tad ką gi daryti su tuo netyčiniu košės likučiu, kurio, kaip gėdingai pasirodo, yra bene pusė puodo?

Pradžioje svarbu paminėti, ko daryti tikrai nereikėtų – tai bandyti pamaitinti šią koše paukščius. Verdant avižos tampa lipnios ir apsivėlusios aplink snapelį gali sukelti nereikalingų problemų.

Yra daugybė skirtingų receptų, kuriuose galima panaudoti jau išvirtą košę – tai ir sausainiai, keksiukai ar pyragai, o be visa ko, rytinė košė gali būti puiki medžiaga, dar labiau suminkštisianti ir taip švelnų vaisių ar daržovių glotnutį. Šį kartą siūlome išbandyti blynus!

Ko reikės:

-150g miltų

-2 a.š. kepimo miltelių

-100ml pieno

-1 gerai sunokusio banano

-2 didelių kiaušinių

-aliejaus

-vaisių, uogų, uogienės, sirupų ar medaus pagardinimui

Pradžioje išplakite kiaušinius, po truputį įmaišykite visus kitus produktus ir kepkite. Ir štai, jau liudijate, kaip vieno ryto pusryčiai transformuojasi į dviejų dienų pusryčius, o tuo pačiu  metu apmažėja sukuriamų maisto atliekų kiekis!