You are currently viewing Jurgis ir Drakonas

Jurgis ir Drakonas

Jurgis ir Drakonas

Nuo pirmosios sėkmės Kaziuko mugėje 2014-ais metais, kuomet tai tebuvo tik mobilios picos idėja, gimusi Tomui Nicholsonui ir jo žmonai Beatai, Jurgis ir Drakonas jau yra vardą užsitarnavusi restoranų grandinė su keturiais restoranais Vilniuje ir vienu Kaune.

Per trejus metus pilnus darbo ir kūrybingumo, restoranas užkariavo širdis žmonių, kurie myli picą, Italiją ir su meile patiekiamą geros kokybės maistą.

Ugnis

Nepakeliamas karštis ir krosnyje liepsnojanti ugnis, labai primenanti ugnimi alsuojantį drakoną, davė restoranui ir dalį vardo, kuris labai dera prie vieno iš Nicholsonų vaikų vardo – Jurgis. Kartu jie primena ir apie Šv. Jurgio ir Drakono legendą. Galima teigti, kad maistas restorane taip pat legendinis.

Tomas tvirtina, kad norėjo paprasto, patogaus ir šilto restorano. Vietos, į kurią ir patys drąsiai eitų. Tai atspindi ir jų pasirinkimas niekam nerezervuoti stalelių savaitgaliais. „Nuo pat pirmos dienos nusprendėme, kad stalelių nerezervuosime. Nenorėjome, kad žmonės stovėtų eilėje ir lauktų, kai akivaizdžiai yra tuščių stalų. Kai ten su šeima nueiname mes, taip pat laukiame eilėje“, – sako jis.

Saulės skonis

J&D lankytojai gali džiaugtis tikra itališka pica, nes Tomas jos gamybos mokėsi Italijoje iš patyrusių meistrų, žmonių, kurių šeimose pica buvo ne vieną amžių. Tačiau Tomas jos nelaiko tikra Neapolietiška pica, nes ir ten ji keičiasi, vystosi. „Išmoksti metodus, idėjas, o paskui jas pritaikai sau. Aš mūsų picą vadinu NEOpolietiška – nauja pica.“, – prideda jis.

Tikram Italijos skoniui ir pagrindiniai produktai, tokie kaip miltai, ar vytinta mėsa, atkeliauja būtent iš ten. Pomidorai atkeliauja iš Vezuvijaus kalvų – „juose jaučiamas nepakeičiamas saulės skonis ir aromatas“, – sako Tomas. Tačiau svarbu paminėti, kad Jurgis ir Drakonas nėra vien picerija ar tik itališko maisto restoranas. Čia Tiekiamas tiek britiškas, tiek lietuviškas maistas. Todėl restoranas bendradarbiauja ir su vietiniais ūkininkais, kurie tiekia obuolių sultis, medų ir kitus vietinius produktus.

Kai galvojama ne tik apie dabartinį ir greitą rezultatą

Restorano atmosfera, geras jausmas jame, maisto kokybė ir tinkamas aptarnavimas ateina iš komandos. Tomas tiki, kad laiminga komanda yra restorano pagrindas – „J&D yra daugiau nei restoranas, daugiau nei pica. Tai visa šeima. Svarbu, kad mus suptų žmonės, kurie tiki mūsų idėjomis, turi tokias pačias vertybes. Jei rūpinsimės savo komanda, ta komanda rūpinsis ir mūsų svečiais“.

Meniu sudarymas, geriausių ingredientų gavimas, aukštai iškelta kokybės kartelė reikalauja daug pastangų ir kantrybės. Tačiau Tomas sako aiškiai – „Reikia viską daryti tinkamai, arba nedaryti visai“. Toks požiūris atsiperka. Kai galvojama apie ateitį ir svarbus ne tik dabartinis rezultatas, o ir tai, kaip bus vėliau, galima padėti tvirtus pamatus ir siekti dar geresnių rezultatų, kuriuos restorano svečiai įvertina.

Kaunas Gastro

J&D komanda tikisi, kad Kaunas Gastro bus smagus ir atsipirks geromis emocijomis ir patirtimi, nes dalyvauja tikrai daug žmonių. Kadangi restoranas pripratęs viską daryti tinkamai ir siekti aukščiausių rezultatų, galima tikėtis, kad ir šis renginys nenuvils.