You are currently viewing Kauno Kolegija

Kauno Kolegija

Kauno kolegija

Kaunas Gastro 2017. Nuostabus vakaras mieste. Galimybė pasimėgauti skaniausiais Kauno siūlomais kulinariniais šedevrais. Gaivus pasivaikščiojimas gryname ore nuo vieno restorano prie kito, kur stebina geriausių miesto šefų sukurti kulinariniai stebuklai.

Įvairiausios salotos, daržovės, padažai, kepsniai ir prieskoniai. Susitik – ragauk – patirk. Skamba nuostabiai, tiesa? Pala minutėlę…Kažko trūksta, ar ne? Kažko ypatingai svarbaus. Neišsigąskite! Desertas, svarbiausia vakarienės dalis, lauks jūsų maršruto gale, Rotušės aikštėje.

Kas vadovauja virtuvei?

Kauno kolegijos studentai priėmė iššūkį gaminti ir tiekti desertus Kaunas Gastro vakarienės pabaigoje. Dar didesnį iššūkį – jiems vadovauti – prisiėmė Kaune gyvenantis šefas iš Škotijos Gavin Stewart. Jo didžiulė patirtis, sukaupta dirbant Italijoje, aukščiausio lygio restoranuose, su Michelin žvaigždutes turinčiais šefais, bus varomoji jėga ir didžiausia motyvacija šiems studentams.

“Man patinka dirbti su studentais ir naujais šefais, nes gaunu progą juos įkvėpti, motyvuoti, o motyvacija yra labai svarbi didelėje komandoje, ypač tokiuose renginiuose. Taip pat aš galiu užbėgti už akių jų klaidoms, pasakyti, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje dar prieš joms atsitinkant.“, – sako Gavin.

Jis taip pat pastebi, kad tokie renginiai kaip Kaunas Gastro yra puiki proga viešojo maitinimo studentams įgyti patirties ir pamatyti, ką jų pačių miestas gali pasiūlyti tokių profesijų atstovams bei būti paskatintiems pasilikti Kaune ir tapti puikiais šefais. „Jauni žmonės yra šios vietos ateitis ir juos reikia motyvuoti, nes būtent jie yra tie, kurie atneš pokyčius ir tobulėjimą miestui. Jie trokšta būti naująja gerų šefų karta, tai tiesiog leiskime jiems tai daryti“, – sako jis.

Ateities šefai

Patys studentai labai džiaugiasi galimybe dirbti su patyrusiu ir talentingu šefu. „Žinome, kad yra ko išmokti, o kai virtuvėje yra kažkas, kuo galima pasitikėti, kas žino, ką daro, mokymosi procesas yra lengvesnis ir įdomesnis“, – sako vienas iš studentų. Daugumai studentų tokio dydžio renginys yra pirmas ir tai visiškai nauja patirtis, tačiau jie pasiruošę mokytis ir tobulinti savo įgūdžius.

Renginio metu dvi studentų grupės gamins ir tieks skirtingus desertus kiekvienam maršrutui. Studentai yra iš skirtingų kursų ir turi skirtingo lygio žinių. Tai jie mato kaip didelį pliusą, nes gali mokytis ne tik iš virtuvės šefo, bet ir vienas iš kito. Būtent tai jie ir daro. Įdedama daug pastangų ir laiko virtuvėje, kad desertai tikrai būtų įspūdingi, o jūsų Ketvirtadienio pasivaikščiojimas – nepamirštamas.

Kaunas Gastro

Kauno kolegijos studentai, su reikliu šefu priešakyje, gali įrodyti, kad viskas, ko reikia aukštos kokybės kulinarijai ir rezultatui, kuris džiugintų savo skoniu, yra gera komanda. O ši atrodo būtent tokia, tad būkite pasiruošę užbaigti Kaunas Gastro vakarą su trenksmu.