You are currently viewing Lithuanian Pub Entry

Lithuanian Pub Entry

Lithuanian Pub Entry

Kauno senamiestis. Šioje miesto teritorijoje tikrai apstu skirtingų vietų, kur galima atrasti gastronominių stebuklų. Tačiau dar viena išdrįso atverti duris ir stebinti savo klientus pamirštais skoniais iš pamirštų laikų.

Lithuanian Pub Entry skiriasi nuo savo kaimynų ir jų vizija labai aiški. Nuo konkrečių ir išskirtinių interjero  detalių iki savo maisto ir lankytojų, restoranas turi aiškų identitetą, kuris tik ir laukia smalsuolių ir gero maisto mėgėjų.

Kitokie lietuviški patiekalai

Pagrindinė restorano tema – Lietuva tarpukario periodu. Tai matosi visur. Interjero detalės ypatingai gerai apmąstytos ir sukuria nepamainomą atmosferą. Art Deco stilius primena kai kuriuos Kaune esančius pastatus ir taip suteikia restorano vidui jaukumo. Nors iš pradžių aplinka atrodo tamsoka ir šiek tiek šalta, atšiauri, labai greitai jausmas pasikeičia. Praeities pojūtis, istorija suteikia vietai šilumos ir patrauklumo.

Restorano virtuvė taip pat turi savo dvasią. Patiekalai lietuviški, tačiau ne tokie, apie kokius galvojate. Jokių cepelinų. Tiesa ta, kad žmonės kaimuose ir miestuose mėgavosi skirtingais valgiais, o būtent miestietiškus patiekalus ir tiekia šis restoranas. “Turtingesni miesto gyventojai netgi turėdavo šefus iš kitų šalių, kurie jiems gamindavo, todėl patiekalai tikrai būdavo kitokie nei kitose vietovėse. Štai todėl pas mus nėra įprastų lietuviškų patiekalų”, – sako restorano šefė.

“Naujokai”

Atidarymo vakarėlis įvyko tik prieš tris mėnesius, bet atrodo, kad restoranas jau senbuvis. Gera pradžia – pusė darbo, ir panašu, kad Entry Pub būtent tuo ir vadovaujasi. Vis užeina nauji svečiai, o prieš tai buvę grįžta vėl ir vėl. Nostalgija, svetingumas ir naujas požiūris skatina praverti duris dar kartą.

Restoranui rūpi ne tik maistas, tiekiamas klientams, bet ir prie jo tinkantys gėrimai. Nemažas asortimentas alaus, lietuviškų vynų ir stipriųjų gėrimų nuspalvina vakarienę kitomis spalvomis. Savininkas Nerijus pabrėžia, kad labai svarbu turėti ne tik tarpukariu populiarius patiekalus, bet ir gėrimus.

Kaip jie gyvena

Tiek šefė, tiek savininkas sutinka, kad lankytojams ypač svarbus bendras restorano paveikslas. Todėl jie stengiasi išsiaiškinti klientų poreikius ir lūkesčius. Apklausos padeda tobulėti ir sužinoti, kokių patiekalų reikia labiau, ir kokio rezultato verta siekti.

Taip pat panašu, kad Entry į savo verslą žiūri atsakingai, todėl skiria nemažai resursų tik geriausių produktų atrinkimui. „Be abejonės bendradarbiaujame su ūkininkais ir ieškome tiekėjų, kurie gali garantuoti geresnę kokybę“, – sako Nerijus. Restorano šefė prideda, kad svarbu ir pačiam žinoti, kokių tiksliai produktų nori, tada lengviau rasti tiekėjus.

Kaunas Gastro

Entry komanda džiaugiasi būdami Kaunas Gastro 2017 dalimi. Jie tikisi, kad taip padės atrasti savo restoraną naujiems klientams, bei palepins jau juos pažįstančius.