Privatumo politika

BDAR

Ši privatumo politika buvo parengta siekiant geriau aptarnauti tuos, kuriems rūpi kaip jų “Asmens identifikavimo informacija” (AII) yra naudojama internete. AII, kaip aprašoma JAV privatumo ir informacijos apsaugos įstatyme, yra informacija, kuri gali būti naudojama atskirai ar su kita informacija kad būtų nustatytas, pasiektas ar surastas žmogus arba asmens tapatybei nustatyti tam tikroje situacijoje. Prašome atidžiai perskaityti mūsų privatumo politiką, kad aiškiai suprastumėte, kaip mes renkame, naudojame, saugome ir kitaip tvarkome jūsų asmens identifikavimo informaciją mūsų internetinėje svetainėje.

Kokią asmeninę informaciją mes renkame iš žmonių, kurie lankosi mūsų tinklaraštyje, svetainėje ar naudoja mūsų programėlę?

Atliekant užsakymą ar registruojantis mūsų svetainėje, kaip įprasta, jūsų gali būti prašoma įvesti savo vardą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį ar kitus duomenis, kad galėtume sklandžiai jus aptarnauti.

Kada mes renkame informaciją?

Mes renkame informaciją, kai jūs pateikiate užsakymą, užsisakote naujienlaiškį, atsakote į apklausos klausimus, užpildote formą ar įvedate informaciją mūsų svetainėje.

Kaip naudojame jūsų pateiktą informaciją?

Informacija, kurią renkame kai registruojatės, perkate, užsisakote mūsų naujienlaiškį, atsakote į apklausos klausimus ar rinkodaros žinutes, naršote svetainėje ar naudojatės kitomis svetainės funkcijomis galime panaudoti tokiais tikslais:

• geriau jus aptarnauti atsakant į klientų aptarnavimo prašymus
• administruoti konkursus, reklamas, apklausas ar kitas svetainės funkcijas
• greitai apdoroti jūsų užsakymus
• paprašyti įvertinti ir apžvelgti mūsų paslaugas ir produktus

Kaip saugome informaciją, kurią pateikėte?

Mūsų svetainė reguliariai skenuojama saugumui užtikrinti ir pažeidžiamoms vietoms aptikti, kad jūsų vizitas mūsų svetainėje būtų kaip įmanoma saugesnis.

Reguliaria skenuojame, kad aptiktume kenkėjus

Jūsų asmeninė informacija laikoma apsaugotuose tinkluose ir yra prieinama tik ribotam asmenų skaičiui, kurie turi specialias priėjimo prie tokių sistemų teises ir iš kurių reikalaujama laikyti informaciją konfidencialiai. Be to, pažeidžiama / kreditinė informacija, kurią pateikiate yra koduojama naudojant SSL technologiją.

Mes taikome įvairias saugumo priemones, kai vartotojas prašo išlaikyti asmeninės informacijos saugumą.

Visa informacija apdorojama per tinklo paslaugų tiekėjus ir nėra laikoma ar apdorojama mūsų serveriuose.

Ar mes naudojame slapukus?

Taip. Slapukas yra mažas dokumentas, kurį svetainė ar jos paslaugų tiekėjas perduoda iš internetinio tinklalapio į jūsų kompiuterio kietąjį diską (jei su tuo sutinkate). Tai leidžia svetainės ar jos paslaugų tiekėjo sistemoms atpažinti jūsų naršyklę, užfiksuoti ir įsiminti tam tikrą informaciją. Pavyzdžiui, slapukai naudojami, kad prisimintume ir tvarkytume prekes jūsų krepšelyje. Jie taip pat naudojami, kad padėtų mums suprasti jūsų parinktis atsižvelgiant į ankstesnį ar esamą aktyvumą svetainėje ir teikti geresnes paslaugas. Slapukus taip pat naudojame, kad padėtų mums surinkti agreguotus duomenis apie svetainės lankomumą ir interaktyvumą ir galėtume pagerinti paslaugas ir pasiūlyti geresnius įrankius ateityje.

Mes naudojame slapukus tam kad:
• atsimintume ir tvarkytume pirkinius jūsų krepšelyje.

Galite nustatyti, kad kompiuteris jus įspėtų kiekvieną kartą, kai siunčiamas slapukas arba galite išjungti visus slapukus. Tai galite padaryti pakeisdami naršyklės nustatymus. Kadangi naršyklės skiriasi, atsidarykite savo naršyklės pagalbos meniu, kad sužinotumėte kaip teisingai keisti slapukų nustatymus.

Jei vartotojas išjungia slapukus savo naršyklėje:

Jei išjungsite slapukus, kai kurios funkcijos, dėl kurių galite efektyviau naudotis svetaine, gali neveikti tinkamai. Kai kurios funkcijos, dėl kurių galite efektyviau naudotis svetaine ir kurios gali neveikti tinkamai.

Duomenų atskleidimas trečiosioms šalims

Mes neparduodame, neprekiaujame ir kitaip neperduodame išorinėms šalims jūsų asmens identifikavimo informacijos.

Ryšiai su trečiosiomis šalimis

Mes neįtraukiame ir nesiūlome trečiųjų šalių produktų ar paslaugų savo svetainėje.

Google

Google reikalavimus reklamavimuisi jų tinkle apibendrina Google reklamos taisyklės. Vartotojo patogumui jos yra šiuo adresu https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en

Mes nesame įjungę Google AdSense savo svetainėje, tačiau galime tai padaryti ateityje.

COPPA aktas (Vaikų privatumo internete apsaugos įstatymas)

Kas susiję su asmeninių duomenų iš jaunesnių nei 13 metų vaikų rinkimu, Vaikų privatumo internete apsaugos įstatymas (COPPA aktas) kontrolę suteikia tėvams. JAV Federalinės prekybos komisijos vartotojų teisių apsaugos agentūra patvirtino COPPA taisyklę, kuri aprašo, ką svetainių operatoriai ir interneto paslaugų tiekėjai turi daryti, kad apsaugotų vaikų privatumą ir užtikrintų jų saugumą internete.

Mes nesiūlome prekių vaikams, jaunesniems nei 13 metų.

CAN SPAM aktas

CAN-SPAM aktas yra įstatymas, kuris nustato taisykles komercinių elektroninių laiškų siuntimui, reikalavimus elektroninių žinučių siuntimui, suteikia gavėjams teisę atsisakyti elektroninių laiškų ir nurodo griežtas bausmes jei įstatymo nėra laikomasi.

Mes saugome jūsų elektroninio pašto adresą tam kad:
• siųstume jums informaciją, atsakytume į užklausas, ir/ar kitus prašymus ar klausimus
• tvarkytume užsakymus ir siųstume informaciją bei atnaujinimus, susijusius su užsakymais.
• siųstume papildomą informaciją, susijusią su jūsų produktu ir/ar paslauga
• įtrauktume į adresatų sąrašą ar toliau siųstume laiškus klientams, įvykus pradiniam sandoriui.

Pagal CANSPAM reikalavimus sutinkame:
• nenaudoti neteisingų ar klaidinančių temų ar elektroninio pašto adresų.
• priimtinu būdu pažymėti žinutę kaip reklamą.
• įtraukti fizinį mūsų įmonės ar svetainės būstinės adresą.
• reguliuoti trečiųjų šalių elektroninių laiškų rinkodaros paslaugas, kad atitiktų reikalavimus, jei tokios bus naudojamos.
• greitai vykdyti pasirinkimo/atsisakymo nuo laiškų prašymus.
• suteikti vartotojams galimybę atsisakyti laiškų paspaudus laiško pabaigoje esančią nuorodą.

Jei bet kokiu metu pageidausite atsisakyti elektroninių laiškų gavimo ateityje, galite parašyti mums events (at) sustainablegastro.com

• vadovaukitės kiekvieno laiško pabaigoje pateikiamomis instrukcijomis ir mes greitai pašalinsime jus iš laiškų gavėjų sąrašo.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, susijusių su privatumo politika, kreipkitės į mus naudodamiesi žemiau pateikta kontaktine informacija.

sustainablegastro.com
Saulėtekio al. 15
Vilnius, 10224
Lietuva
events (at) sustainablegastro.com

Paskutinį kartą redaguota 2017-04-28