You are currently viewing Sala

Sala

SALA

Egzotiška ir ypatinga erdvė vidury Kauno. Vieta, kuri sutraukia didžiausias miesto minias savo koncertais, žaidimais ir kitomis pramogomis. Tačiau Žalgirio arenoje galima pasimėgauti ne tik tuo.

Moderni, tačiau jauki ir svetinga atmosfera. Industrinis dizainas su dalelyte elegancijos. Pro didžiulius langus matosi ramiai pro šalį tekantis Nemunas. Restoranas SALA gali jums pasiūlyti šiek tiek kitokį vakarą dėl savo aplinkos, o svarbiausia, dėl maisto.

Šalia renginių

Restoranas buvo sukurtas su mintimi aptarnauti žmones, kurie ateina į Žalgirio areną įvairių renginių metu. Lankytojų grupės, kurios smagiai leidžia vakarą, kauniečiai, kurie ateina pažiūrėti krepšinio rungtynių, ar pasiklausyti puikių koncertų, tačiau vis tiek nori aukštos kokybės maisto ir prabangesnės vakarienės. Dabar restoranas gali pasiūlyti ne tik tai.

SALA pamažu tampa vieta, skirta pavalgyti ne tik vykstant aibei renginių, bet ir suplanuoti prašmatnią vakarienę, gerai praleisti vakarą su skaniu maistu. Vienintelis dalykas, kuris skiria šį restoraną nuo kitų, yra netradicinė vieta – nedaug aukštos kokybės restoranų randasi pramogų arenose, dar mažiau – saloje vidury miesto upės, – bet tai yra jų pliusas.

Paprasta, bet vertinga

Restorano vadovė Ernesta sako, kad jie daugiausia orientuojasi į maistą, kuris yra paprastas, bet reikalauja sudėtingesnės technikos ir išmanymo, bei yra pagamintas iš aukštos kokybės produktų. Šitaip net paprasčiausi patiekalai tampa ypatingais ir gali nustebinti geresniu skoniu.

Restorano komanda teikia pirmenybę lietuviškiems produktams ir didžiuojasi galėdama pasiūlyti didelį lietuviškų sūrių asortimentą. “Kartais žmonės nustemba, kad lietuviškų sūrių gamintojai gamina labai skirtingus sūrius. Galime pasiūlyti netgi lietuvišką pelėsinį sūrį, kuris tikrai praturtina mūsų patiekalus”, – sako Ernesta.

“Stengiamės į meniu įtraukti daugiau lietuviškos jautienos, ėrienos ir elnienos. Dabar meniu yra sezoniškas, tačiau vis dar kūrimo stadijoje, dar išbandome daug naujų dalykų, tačiau norime nutolti nuo tradicinės kiaulienos ir vištienos.”, – sako Steven, virtuvės šefas iš Škotijos.

Vietinė virtuvė

Abu, tiek vadovė, tiek šefas, sutinka, kad Kaunas jau turi ką pasiūlyti, kai reikalaujama geros kokybės ir skanaus maisto. “Kai anksčiau, norėdami ko nors ypatingo, egzotiško, turėdavome važiuoti į Vilnių, dabar to daryti nebereikia. Jau kurį laiką naujų skonių ir ypatingų patiekalų galima paragauti ir Kaune”, – prideda vadovė.

Kaunas Gastro

SALA džiaugiasi galėdami sudalyvauti šiame naujų skonių ir patirčių festivalyje. Jie prižada parodyti, kad tikrai verta pereiti tiltą ir paragauti ypatingų skanumynų. Pasirinkite geltoną restoranų maršrutą ir atraskite ne tik gurmaniškus džiaugsmus, bet ir naujų vietų, kuriose norėsite apsilankyti dar ir dar.