You are currently viewing Trinity

Trinity

Trinity

Tolyn nuo Kauno, keletas mėnesių atgal. Vilnius Gastro 2017. Geriausių Vilniaus restoranų labirintas. Dabar jau aišku, kad vienas iš jų ypač pasižymėjo. Sėkmingai nustebinusi ir mūsų gomurius palepinusi Trinity komanda dalinasi savo patirtimi ir patarimais su Kauno restoranais, kurie kaip tik ruošiasi Kaunas Gastro 2017.

Trys žingsniai

Restorano pavadinimas jau tarsi ir pasako, kas laukia jame apsilankiusiųjų.  Trys skirtingos erdvės užtikrinančios pilną ir jaudinantį vakaro planą. Aperityvo baras, Restoranas bei Digestyvo baras. O kur dar XVIII-ojo amžiaus vienuolyno sienos, kurios tik teigiamai prisideda prie neužmirštamo vakaro atmosferos. Panašu, kad restoranas dabar klesti, ir kad Trinity komanda per tuos du su puse metų jau spėjo ištobulinti savo įvaizdį, kurio su niekuo kitu nesumaišysi.

Restoranas telkiasi į vietinius svečius, o dar labiau – į vietinę produkciją. Dalius, restorano šefas, tikina, kad pirmą kartą Trinity istorijoje, iš (ateinančio naujojo) meniu pašalinamos krevetės, tunas ir aštuonkojis. Pasak jo, neverta naudoti šaldytos egzotiškos produkcijos, ar švaistyti energiją sunkiam jos šviežios tiekimui, kai daug greičiau galima gauti vietinę žaliavą, kuri yra visai čia pat ir kaip niekada šviežia.

Pergalė Vilnius Gastro 2017. Kaip jiems tai pavyko?

Vilnius Gastro 2017 laimėtojai, Trinity, buvo raudonajame maršrute. Apsilankiusiuosius restorane sutiko  nepriekaištingas svetingumas ir nuostabūs patiekalai. Buvo galima rinktis tarp lengvutės traškios kiaulės papilvės ir perlinių kruopų orzotto, ir abu pasirinkimai buvo vienodai gardūs. Ne tokių įprastų produktų pasirinkimas tikrai nebuvo blogas žingsnis. Būtent atvirkščiai, nauji skoniai duoda kelią žaismingumui, vaizduotei ir leidžia stebinti.

Tačiau, kad ir koks geras būtų, vien patiekalas negali atlaikyti viso renginio. Dalius ir Kipras, varomoji Trinity jėga, ypač pabrėžia pasiruošimo svarbą. „Jeigu organizatoriai sako, kad bus 300 žmonių, ruoškities 400. Taip pat svarbu žinoti, kas ką darys renginio dieną, kas bus kur padėta. Ruoškitės ne tik pirmiesiems klientams, bet ir tam, kaip juos pakeis antrieji, tretieji ir t.t. Viskas turi būti labai aiškiai suplanuota“, – sako restorano Vadovas Kipras. Nors tai ir atrodo kaip mažytės detalės, iš jų susidaro bendras paveikslas ir jeigu kas nors yra ne taip, rizikuojama visu renginio vaizdu restorane.

Išlipti iš komforto zonos

Dalius tiki, kad būtent tokie renginiai yra puiki proga supažindinti savo klientus su naujovėmis. „Išlipkite iš komforto zonos, ir verskite tai daryti ir savo svečius. Tokie renginiai yra ne tam, kad darytume tai, ką jau žinome. Tai laikas, kai galime pamiršti standartinius patiekalus, tradicinius receptus ir išbandyti kažką naujo ir netikėto“, – sako jis.

Tačiau taip pat prideda, kad nereikėtų išradinėti dviračio. „Taip, tai turi būti netikėta, tačiau reikia neperžengti ribų. Svarbu skonis ir paprastumas. Taip pat reikia prisiminti, kad gaminame ne keliems šimtams restorano šefų, o savo pačių svečiams, įprastai restoranų publikai“, – sako Dalius, linkėdamas Kauno restoranams kuo didžiausios sėkmės.